Чт. 20 Червня 2024

На Миколаївщині під обстрілами перевозять ферми

Залишати ферми поблизу районів бойових дій дуже небезпечно – усі бачили наслідки “господарювання” російських загарбників на Харківщині, Київщині, Чернігівщині та Сумщині. Саме тому власники деяких господарств намагаються перевезти чи продати тварин. Є навіть варіанти – віддати ферму на утримання. Так, на Миколаївщині у колишньому Вітовському районі пропонують купити ферму (240 голів ВРХ), чи хоча б забрати тварин на тимчасове утримання. Адже у регіоні наразі небезпечно, повідомляє SEEDS.

Ось таке оголошення днями з’явилось в одній із фермерських груп: “Передаються 117 корів червоної степової породи, в т.ч. тільні 70. Дійні – 90 (40 голів здамо на м’ясо). Телята 123 МВРХ(телиці случного віку, бички відгодівля – більше року, телята від молочних до року). На даний час доїмо двічі на день, великий процент захворювання маститом, тому що немає підстилки та, через обстріли, не випускаємо на вигул. Годівля силосом – двічі на день, фураж не даємо, щоб не було багато молока. Плануємо доїти один раз на день, тому що є перебої в роботі доїльної установки”.

Власники пропонують різні варіанти передачі стада – продаж, лізинг, утримання за рахунок молока та приплоду.

“Паспорти є, Форму можу взяти. Маршрут небезпечний – по трасі Миколаїв –Херсон, через село Шевченкове, на село Українка. Кращий маршрут – полями через Миколаїв, через район Миколаєва – Октябирське, через Балабановку полями в Українку. Якщо не багато голів – то можна невеликими партіями гнати полям на Балабанівку і там грузити”, – говорить власниця господарства Голуб Людмила.

Усі, хто хоче допомогти, чи купити ферму, або частину тварин, можуть звертатися до пані Людмили за тел. 0501661026 (вайбер, телеграм), або 0937078237.


Залишити коментар