Ср. 19 Червня 2024

Окупанти не змогли вивезти з Маріуполя зерно і олію

Тисячі тонн зерна і металу, херсонські овочі, мелітопольська черешня – це ще далеко не все, на що поклали око російські загарбники на окупованих територіях України. Але навіть пограбувати українців їм не завжди вдається. Так, росіянам не вдалось вивезти олію і насіння соняшника з Маріуполя, повідомляє SEEDS.

Сам випадок завадив окупантам викрасти сільськогосподарську продукцію – на сховищі та заводі з переробки олії сталася пожежа.

“Окупанти продовжують нищити залишки сільгосп продукції. Вчора внаслідок експерименту з відновлення електрики сталася пожежа на заводі “Сателіт” в Лівобережному районі по Таганрозькому шосе. “Сателіт” займався збором та переробкою насіння соняшника на олію. За даними наших джерел в результаті пожежі знищено декілька тисяч тонн насіння соняшника та перероблену олію. Окупаційна адміністрація Маріуполя зараз намагається приховати реальні втрати від російського керівництв, враховуючи що залишки продукції окупантами готувались до вивозу в росію. Росія – вбивство та знищення. Недолугість та мародерство”, – заявив мер Маріуполя Петро Андрущенко.

Міський голова зазначив, що баки з соняшниковою олією на підприємстві не пошкоджено. Тож, окупантам є що красти надалі.


Залишити коментар