Аграріїв забезпечать безпілотною технікою для обприскування полів

Аграріїв забезпечать безпілотною технікою для обприскування полів

Війна перешкоджає звичній діяльності аграрного сектору України. На додачу до мінування земель і нападів ворога на сільгосптехніку, українські господарства відчувають нестачу працівників, брак пального й інших необхідних матеріалів. USAID шукає креативні шляхи для того, щоб надати аграріям ресурси, які мають забезпечити цьогорічний врожай.

Про це повідомляє прес-служба USAID Ukraine на своїй Фейсбук-сторінці.

«Зокрема, у партнерстві з компанією DroneUA ми допомогли українським с/г виробникам скористатися безпілотниками для зрошування земель і повітряного застосування пестицидів. Використання безпілотників суттєво знижує витрати пального (іноді на 90%); окрім того, вони можуть обробляти ті поля, які досі не є безпечними, бо на них присутні міни чи боєприпаси, що не вибухнули. Безпілотники також дають змогу компенсувати нестачу працівників унаслідок війни», – зазначають у публікації.

Партнерство забезпечить 87 с/г виробників послугами безпілотників для обприскування земельних ділянок, що дозволить наростити виробництво пшениці, кукурудзи та гречки, а також овочів і фруктів. Окрім того, під час розпочатої росією війни безпілотники допоможуть українським аграріям підвищити рівень продовольчої безпеки.


Залишити коментар