На Херсонщині фермери розстріляли рашистів за спробу викрадення комбайна

При спробі російських окупантів викрасти комбайн з одного із агропідприємств Херсонщини рашисти отримали відсіч — фермери відкрили вогонь та застрелили двох окупантів. Повідомляє видання telegraf.com.ua, посилаючись на слова місцевих жителів, які попросили не називати їхні імена й не говорити, де саме стався конфлікт.

За словами аграрія, нещодавно до нього на підприємство приїхали озброєні люди й почали вимагати ключі від комбайна, погрожуючи автоматами.

«Вони були у військовій формі, сказали, що забирають техніку «на потреби армії». Коли ми не погодилися, то почали ще більше «бикувати». Охорона не злякалася, відкрила вогонь. Двоє 200-х, ще парочка 300-х втекли. Чекаємо на нові візити», — розповів фермер.

Місцеві аграрії також розповіли, що рашисти схиляють їх до продажу готової продукції за копійки та намагаються змусити вирощувати новий урожай.

«Нам прямо кажуть — або саджаєте ви, або саджаємо ми (мається на увазі, що у разі відмови фермерів помістять у в’язницю — Ред.). Ми бачимо, що вони тут нічого не робитимуть. Вони (окупанти — Ред.) вміють тільки грабувати та знищувати. Ми поки не знаємо, як бути, намагаємось об’єднатися і чекаємо на звільнення. Ті, хто більший, може хоча б вести якийсь діалог, а дрібні фермери в селах страждають куди більше, у них можуть просто забрати зерно чи овочі, нічого не питаючи», — розповів один із фермерів Херсонщини.


Залишити коментар