Сб. 25 Травня 2024

В Україні виник дефіцит ранніх овочів

В Україні через окупацію росіянами південних територій виникли проблеми з постачанням ранніх овочів. Зокрема, молодої цибулі, моркви, буряка. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький в інтерв’ю «Українському радіо».

«Є напруга по ранній овочевій групі, зокрема це молода цибуля, морква, буряк, адже овочі саме ранньої групи вирощували в Херсонській та Запорізькій областях», — сказав Тарас Висоцький.

При цьому він зазначив, що не очікує дефіциту базових продуктів.

«Що стосується можливого дефіциту тих чи інших продуктів, то 182 тис. гектарів посаджених цукрових буряків — це більш ніж достатньо, щоб задовольнити внутрішній ринок, і навіть можна буде експортувати. Щодо соняшникової олії також немає застережень, у нас існує запас соняшнику — це десятирічне споживання олії. Крім того, посаджено 1,1 млн га картоплі — це більш ніж достатньо для внутрішнього споживання», — розповів заступник міністра.

За його словами, попри всі складнощі і воєнний час фактично весняна посівна кампанія завершується. Вже посіяно близько 90% від того, що планувалося посіяти в цьому році.

Джерело “Куркуль”


Залишити коментар