У США будинки опалюють відходами кукурудзи

У США будинки опалюють відходами кукурудзи

Відходи рослинництво та тваринництва можуть бути вигідно використані господарствами. Зокрема, з них виробляють добрива та біогаз. Наприклад, в американському штаті Айова будинки опалюють газом, виготовленим зі стебел кукурудзи, повідомляє SEEDS.

На заводі Verbio біометан виробляють шляхом замішування відходів кукурудзи та гною. Газ утворюється після зброджування цих компонентів, пише agronews.ua.

За допомогою кукурудзяного газу планують опалювати 5 тис. будинків у Неваді. Крім того, на заводі встановлено спеціальні котли, які допомагають переробляти стебла кукурудзи в етанол (спирт).

Штат Айова є цілком придатним для виробництва такого типу, оскільки він належить до так званого американського Кукурудзяного поясу – території з масштабним насадженнями цієї рослини.

Кукурудзу також можна використовувати і з іншою метою. Наприклад, румунська режисерка Вікторія Балтаг створила стартап, який займається риробництвом кукурудзяного чаю. Наразі вона збирає кошти на втілення свого проєкту, повідомляє SEEDS.

Чай виготовляють з квітів кукурудзи. Вікторія додає до суміші молоко. Режисерка говорить, що таким чаєм в дитинстві її напувала бабуся, тому весь проєкт має традиційну етнічну атмосферу.

Навіть пакетики та пакування незвичні, але екологічні та містять етноелементи. Самі чайні пакетики виготовляють з тонкого бавовняного мережива, а коробка для чаю сплетена із сухого кукурудзяного листя.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)