Фермер вистриг своє поле, щоб освідчитися дівчині
Пт. 19 Серпня 2022

Фермер вистриг своє поле, щоб освідчитися дівчині

Британський фермер-романтик вирішив зробити оригінальну пропозицію руки і серця своїй дівчині. Він освідчився дівчині з допомогою поля, газонокосарки та повітряної кулі, повідомляє SEEDS.

Ідея оригінальної пропозиції у фермера, 24-річного Сема Такера, виникла давно. Днями він вирішив утілити її в життя. Кілька годин Сем працював на полі, щоб вистригти напис “Will you marry me?” (“Чи вийдеш ти за мене?”). Довжина напису – 100 метрів, а ширина – 3 метри. Потім фермер запросив свою дівчину Меган для прогулянки на повітряній кулі, повідомляє somersetlive.co.uk.

Коли Сем та Меган піднялись достатньо високо, щоб побачити напис, фермер став на коліно і зробив пропозицію дівчині. Меган була вражена таким вчинком і одразу ж погодилась вийти заміж за Сема.

“Жовтень – не найкращий місяць для британської погоди, але нам пощастило – це був справді ідеальний ранок”, – розповів фермер.

Фермери можуть бути романтиками, навіть, якщо вони набагато старші за 24-річного фермера. Так, 72-річний фермер із Боснії та Герцеговини Воїн Кушич збудував будинок, що може обертатися на 360 градусів. Проект незвичного дому – подарунок для дружини. Кохана Воїна Кушича постійно скаржилася на вид з вікна. Їй хотілося, що у спальні було сонячно зранку, а вдень жінка хотіла бачити, що відбувається на подвір’ї, яке розміщене з протилежного боку. Завершити будівництво фермерові не завадили навіть проблеми зі здоров’ям.


Залишити коментар