Україна може експортувати рекордний обсяг яблук

Україна може експортувати рекордний обсяг яблук

Україна має всі шанси експортувати рекордні обсяги яблук через значний урожай цих фруктів. Головними напрямками експорту стане Білорусь, Австрія, Об’єднані Арабські Емірати, Швеція, Саудівська Аравія, можливо Малайзія.

Про це в своїй колонці на AgroTimes написав Володимир Гуржій, керівник ТОВ «АУСП-Фрут», одного з найбільших вітчизняних експортерів фруктів.

За його словами, українським експортерам треба готуватись у цьому сезоні до надшвидкого темпу, відпрацьовувати весь ланцюжок поставки і розуміти в які строки вони можуть відвантажувати – та відповідати за свої слова.

Минулорічний формат, коли могли затримати поставку на тиждень-два не буде працювати.

Яблука цього року в Україні багато, і частка товару експортної якості може мати рекордне значення, а тому цього сезону може бути зафіксований рекордний експорт.

«Можливо, вперше в Україні може виникнути необхідність відвантажити таку велику кількість за кордон», – наголосив Володимир Гуржій.

За прогнозом спеціаліста, традиційним торговельним партнером у постачанні яблук буде Білорусь, Австрія, а також Об’єднані Арабські Емірати, Швеція, Саудівська Аравія, можливо Малайзія, якщо протягом сезону там держава знизить карантинні обмеження.

А також країни Перської затоки та Африки.


Залишити коментар