До 15 листопада прийматимуть документи на дотації виробникам гречки

До 15 листопада прийматимуть документи на дотації виробникам гречки

Українські фермери неохоче вирощують гречку, оскільки передбачити та вплинути на врожайність цієї культури складно, на відміну від сої чи кукурудзи.

Низька пропозиція і високий попит на гречку сприяє підвищенню цін на продукт. Утім, ситуація може змінитись, оскільки, виробникам гречки виділили субсидії з держбюджету.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.gov.ua.

«Набув чинності Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.09.2021 № 172 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь та форм відповідних документів» (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 вересня 2021 р. за № 1262/36884). Відповідно до пунктів 7, 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886», — повідомили у відомстві.

Зазначається, щоб отримати підтримку від держави, виробники гречки мають заповнити документи, вказані у постанові (заявка на отримання субсидії; акт про висів насіння; про збір врожаю; інформація про всіх пов’язаних осіб), та до 15 листопада звернутися з ними до департаменту агропромислового розвитку у своєму регіоні.


Залишити коментар