![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Фермер поділився секретами “лінивого” бізнесу
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/ravlyk-1024x620.jpg)
Олексій Сорокін із Запоріжжя три роки тому організував власну справу. Чоловік підслухав ідею у знайомих і вирішив облаштувати равликову ферму. Його підкупили слова, що це бізнес для лінивих.
Проте налагодити шляхи експорту продукції не вдалося. Тоді Олексій надумав переорієнтувати бізнес. Зараз його справа включає три напрямки: вирощування, обробку і приготування равликів.
Цікаво, що фермер із сім’єю самотужки опановували рецепти приготування равликів, відтак просили продегустувати страви рідних чи знайомих. Тоді із продукцією вийшли на більш широку аудиторію.
Залишити коментар