Ср. 29 Травня 2024

Експорт української продукції до Канади різко зріс

Про це розповіла виконавчий директор Торгово-промислової палати Канада-Україна Емма Турос під час онлайн зустрічі «Чесний четвер. FOCUS: відкриваємо нові експортні та імпортні можливості».

У І півріччі 2021 року експорт українських товарів до Канади збільшився на 78%.

Вона нагадала, що між Україною та Канадою з 1 серпня 2017 року діє угода про вільну торгівлю, що створює додаткові можливості для експортно-імпортних операцій.

«За даними канадської статистики, торгівельний оборот між країнами в останні роки є на рівні близько 300 млн канадських доларів», – зауважила Емма Турос.

За її словами, у 2020 році попри ковід товарообіг між Україною та Канадою збільшився – загальна торгівля становила 304,5 млн канадських доларів.

«Загальний експорт з Канади до України становив майже 160,5 млн канадських доларів. Це на 30% більше, ніж у 2019 році. А імпортовано українських товарів на суму майже 144 млн канадських доларів», – уточнила Емма Турос.

Вона також додала, що цьогоріч за півроку, у порівнянні з аналогічним періодом 2020-го, імпорт українських товарів до Канади збільшився на 78%.

Джерело Agro Times


Залишити коментар