Селянка з Волині постане перед судом за незаконне утримання чоловіків у хліві
Нд. 22 Травня 2022

Селянка з Волині постане перед судом за незаконне утримання чоловіків у хліві

Жінка тривалий час здійснювала трудову експлуатації громадян, які перебували в уразливому стані. Мешканка села Вербаїв Луцького району підшукувала потенційних працівників на ринках та автостанціях обласного центру, пропонувала доглядати велику рогату худобу й обіцяла зарплатню за це.

У червні цього року за оперативного супроводу управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області викрито протиправну діяльність 60-річної жінки.

Як повідомили правоохоронці, після знайомства селянка відвозила чоловіків до місця, де знаходились господарські приміщення, забирала в них документи, поселяла громадян в хліві разом із тваринами.

За виконану роботу підприємиця не розраховувалася та погрожувала фізичною розправою, коли працівники залишать територію господарства.

Незаконну діяльність жінки припинили. Їй оголосили підозри за ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми) та ч. 1 ст. 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України. Трьох чоловіків, які перебували у трудовому рабстві, поліцейські звільнили.

Слідчі Головного управління Національної поліції у Волинській області за процесуального керівництва обласної прокуратури завершили досудове розслідування у справі. Обвинувальний акт вже скеровано до суду.


Залишити коментар