Відсутність опадів сприяє прискоренню збирання зернових у країнах Євросоюзу

Аграрії ЄС нарощують темпи проведення збиральної кампанії зернових культур на тлі сприятливих погодних умов, що встановилися.

Разом із тим, фермери побоюються, що поточне поліпшення погодних умов не зможе запобігти погіршенню якісних характеристик зернових культур, особливо пшениці, після рясних опадів, які пройшли раніше, повідомляє Reuters, пише АПК-інформ.

Зокрема, прогнозується, що рясні опади на початку збиральної кампанії можуть сприяти зниженню протеїну в м’якій пшениці, а також натури та числа падіння зернової.

При цьому французькі трейдери відзначають, що через повені в країні могла знизитися якість пшениці дурум. Що стосується ячменю, то його збирання у Франції наближається до завершення й оператори ринку відзначають високу врожайність зернової та гарну якість. Крім того, високу врожайність також демонструє французький ріпак.

У Німеччині, яка найбільш сильно постраждала від повеней, очікується невелике зниження валового збору пшениці – на 150-200 тис. тонн від попередніх прогнозів, у той час як великі побоювання викликають якісні характеристики зернової. Виробництво пшениці в країні в п.р. очікується в межах 22,8-23 млн тонн.


Залишити коментар