Стало відомо, скільки ПриватБанк заробляє на українцях
Пт. 24 Вересня 2021

Стало відомо, скільки ПриватБанк заробляє на українцях

ПриватБанк стрімко нарощує клієнтську базу, і за перший квартал 2021 року кількість клієнтів банку збільшилася на 6%, у порівнянні з минулим роком, а число активних користувачів додатку Приват24 – на 30%. За рахунок цього чистий дохід ПриватБанку збільшився на 21%.

Найбільше ПриватБанк заробив на комісіях громадян – близько 5 млрд грн. Це на 16% більше, ніж за останній квартал 2020 року. Кредитний портфель банку в порівнянні з четвертим кварталом 2020 збільшився на 6% – до 58,5 млрд грн.

Разом з тим, була проведена переоцінка облігацій внутрішньої державної позики, отриманих як внесок до статутного капіталу банку при націоналізації. Тут в ПриватБанку нарахували збитків на 6,8 млрд грн.

Всього за перший квартал ПриватБанк отримав 2,4 млрд гривень чистого прибутку. Навіть в умовах карантину доходи банку перевищили витрати майже в три рази, що говорить про успішну роботу фінустанови.Стало відомо, скільки ПриватБанк заробляє на українцяхЗараз українців найбільше турбує питання про те, що ПриватБанк мають намір виставити на продаж, і як це вплине на їх депозити, кредити, і просто банківські рахунки. Поки тривають судові позови проти ПриватБанку, виставити на продаж його не мають право.

Але коли це станеться, то чекати поганих змін також не варто. Адже новий власник повинен буде якось доводити клієнтам, що він ефективніше попередника, інакше вони можуть розбігтися. Тому, ставки по депозитах можуть стати трохи вище, а відсотки, які потрібно платити за кредитами – трохи зменшуватися. Принаймні, про це свідчать позитивні прогнози.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)