Як працює перша компостувальна станція в Україні

Як працює перша компостувальна станція в Україні

У Львові вже понад рік працює перша компостувальна станція в Україні й лише зараз її роботу показали на відео. Репортаж розмістив у Facebook депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко.

Сортувальна станція знаходиться за адресою вулиця Пластова, 13. Приймає харчові та органічні відходи з цілого міста. Усі відходи, які потрапляють на компостувальний майданчик, зважують на спеціальних вагах. На цифровому табло висвітлюється вага непотребу, який скоро перетвориться на добриво. Потім відходи починають готувати до компостування. Гілки подрібнюють на дробарці. А харчові відходи потрапляють у контейнер для знезараження. Там вони знаходяться 72 години.

На наступному етапі знезаражені залишки харчів та подрібнене гілля складають у спеціальні бурти. Протягом двох місяців там вони перетворюватимуться на компост. Під час цього процесу відходи насичують киснем та додають до них необхідні біопрепарати. Після цього отриману речовину відправляють на просіювання. Це останній етап виготовлення компосту.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)