Українських школярів годуватимуть органічними продуктами
Вт. 22 Червня 2021

Українських школярів годуватимуть органічними продуктами

Швейцарське бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні за сприяння Посла та першої леді України Олени Зеленської у 2021 році запроваджують пілотні проєкти з харчування школярів органічними продуктами.

Про це під час V міжнародного конгресу «Органічна Україна 2021» повідомив заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Віктор Шуткевич.

За його словами, у 2021 році Бюро зосередиться на підтримці малих і середніх виробників органічної продукції й посиленню їх конкурентоздатності на внутрішньому й зовнішньому ринках.

«Дуже важливим фокусом для нас продовжує залишатися перехід від сировини до виробництва продукції із високою доданою вартістю», – зауважив Віктор Шуткевич.

Він повідомив, що у 2021 році Бюро через один з проєктів має намір розпочати допомагати бізнес-асоціаціям, в тому числі органичних виробників.

«У 2021 році хочемо спробувати три напрями, які дещо відрізняються від того, що ми робили раніше», – додав він.

За словами Віктора Шуткевича, перший напрямок – органічне харчування школярів за підтримки Посла Швейцарії та першої леді України Олени Зеленської.

«Ми хочемо зробити «пілот» в декількох школах. В цьому напрямку ми дуже сподіваємося на виробників, адже це більше не комерційний, а соціальний проєкт», – уточнив він.

Другий напрямок – обєднання мікропроєктів в органічному секторі під одним планувальним механізмом.

Третій напрямок – створення публічно-приватні партнерств.

«Це спільна реалізація проєктів в органічному секторі за фінансування проєктів технічної допомоги та самого бізнесу. Ми будемо оголошувати тендери, створювати консорціуми, залучати українські та іноземні бізнеси», –  підсумував Віктор Шуткевич. Нагадаємо, названо суму, на яку можуть розраховувати сільгоспвиробники-органіки.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)