Підстав для зростання цін на продукти немає
Вт. 22 Червня 2021

Підстав для зростання цін на продукти немає

За даними оперативного моніторингу Держстату споживчих цін на соціально значущі товари, ріст цін зупинився і підстав для подальшого зростання не вбачається.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За останній тиждень зафіксовано зниження вартості деяких соціальних продуктів, зокрема, деяких видів хліба, круп, масла вершкового, яєць, цибулі, моркви та картоплі.

За оцінками представників рітейлу, до Великодніх свят цінова ситуація на продукти залишатиметься стабільною. Зокрема, представники Союзу птахівників України підтвердили, що найближчий місяць збільшення цін на яйця та м’ясо птиці не передбачається.

Представники НАЦУ «Укрцукор» наголосили, що немає передумов для зростання ціни на цукор.

«На внутрішньому ринку цукру попит і пропозиція збалансовані, зростання цін не спостерігається. На сьогоднішній день оптово-відпускні ціни складають 21,35-22 грн/кг з ПДВ», – йдеться у повідомленні НАЦУ «Укрцукор» на їхній сторінці у Facebook.

Зокрема, це пов’язано з очікуванням найближчим часом на імпорт в Україну 120 тис. тонн цукру-сирцю для подальшої переробки на внутрішньому ринку. Також в деяких регіонах України оптово-відпускна ціна на цукор вже знизилась.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)