ДСВ пропонує українським аграріям чотири нових продукти

ДСВ пропонує українським аграріям чотири нових продукти

У комерційному сезоні 2021 року ДСВ пропонує аграріям чотири нових інноваційні продукти, що створені у відповідь на виклики умов сьогодення – три гібриди озимого ріпаку та один сорт озимого ячменю.

Про це повідомляє пресслужба компанії ДСВ-Україна.

Гібриди ДАЙНЕМІК та ЛЮДГЕР є гібридами озимого ріпаку за класичною технологією. Гібрид СІМПЛЕКС КЛ – гібрид для Clearfield® – технології. Сорт озимого ячменю ПАРАДІС – це абсолютно новий сорт ячменю на ринку України.

ДАЙНЕМІК є флагманом унікального покоління гібридів від ДСВ. Гібрид є мультирезистентним, в його основі лежить поєднання генетичної стійкості до жовтого вірусу турнепсу (TuYV) та стійкості до фомозу, на основі гену RLM-7.

ЛЮДГЕР – представник нового покоління гібридів озимого ріпаку. Батьківські лінії гібриду мають найбільшу адаптованість до біотичних та абіотичних стресів.

СІМПЛЕКС КЛ новий серед Clearfield®-гібридів. З метою полегшення вирощування ріпаку в коротко ротаційних сівозмінах з високим насиченням культури в структурі посіву, селекціонери ДСВ поєднали в СІМПЛЕКС КЛ генетичну стійкість до фомозу на основі гену RLM-7 та високу польову толерантність до основних хвороб насичених сівозмін – Вертицильозу та Циліндроспоріозу.

ПАРАДІС – це абсолютно новий сорт озимого ячменю. Він піднімає ячмінь на новий рівень вирощування і розкриття його потенціалу. Це єдиний сорт на ринку України, в геномі якого селекціонери поєднали генетичну стійкість до Вірусу жовтої карликовості ячменю (BYDV) та Вірусу жовтої мозаїки ячменю (BaYMV).

Насіння ДСВ – це результат досвіду та наполегливої роботи селекціонерів, заради створення інноваційних продуктів, що відповідають потребам наших клієнтів.

Довідково: ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Компанія представлена своїми дочірніми та партнерськими структурами на всіх основних європейських і трансатлантичних ринках насіння.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)