У США створили альтернативу звичній каві - каву з грибів
Сб. 28 Листопадаа 2020

У США створили альтернативу звичній каві – каву з грибів

У складі суміші RYZE міститься 48 мг кофеїну на одну порцію напою.

Є люди, які не уявляють своє життя без кави.  І попри перестороги лікарів, вважають що саме кава здатна надати організму бадьорості та енергії. Світ змінюється, і можливості кави — також. 

Американський стартап Ryze Superfoods (RYZE) запустив в продаж каву з адаптогенних грибів, які допомагають усунути негативні побічні ефекти традиційної кави. Творцями проекту стали випускники Гарварду Андре Вернер і Рашад Хоссейн.

У складі суміші RYZE міститься 48 мг кофеїну на одну порцію напою, масло MCT, кава арабіка і 6 видів адаптогенних грибів (Cordyceps, Lion’s Mane, Reishi, Shiitake, Turkey Tail, King Trumpet), які збільшують концентрацію і працездатність. Грибна кави легко розчиняється в гарячій або холодній воді і не вимагає варіння.

“Процес створення цієї кави був нелегким. Все більше споживачів шукають більш здорові альтернативи звичній каві, щоб бути енергійними і при цьому не відчувати побічні ефекти від напою, такі як тривожність, проблеми з травленням, перепади настрою, порушення сну. RYZE допомагає відчувати себе краще, як психологічно, так і фізично і при цьому не обов’язково відмовлятися від кави “, – повідомили творці стартапу.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)