Правильно приготований компост — універсальне і дуже корисне органічне добриво з максимальним вмістом корисних речовин. Окремий його плюс — те, що готується цінна підгодівля практично з усього, що є під рукою. У хід йдуть виполоті бур’яни, гній, рослинні залишки, кухонні відходи, опале листя…

Головне в приготуванні хорошого компосту — дотримуватися технології і дати йому час гарненько дозріти, інформує Ukr.Media

Повністю готовий компост виглядає, як коричнево-чорна пухка і сипуча родюча земля з нейтральним запахом, в масі добре видно не до кінця перегнилі включення, завдяки яким компост залишається пухким і пористим.

Скільки ж дозріває компост? В середньому в теплу пору року йому достатньо 3-5 місяців, в холодну — вже необхідно 6-10.

А як вчинити, якщо частина цього часу припадає на пізню осінь і зиму? Залишати вміст мокнути під дощем і снігом і піддаватися низьким температурам? Або вкривати компостні купи і ями? Якщо так — то чим і коли? Розбираємося разом.

Отже, навіщо взагалі вкривати компост під зиму? Ну і що, що опади — нехай вміст активніше мокне, пріє і зріє? Адже вологість дуже важлива для розкладання органічної маси — сухий матеріал просто не буде розкладатися, не даремно ж городники навіть самі регулярно поливають компостні купи.

Це так, але вірно тільки для теплої пори року. Крім певного рівня вологості, важлива ще й висока температура. А з “додаванням” неконтрольованої кількості опадів, по-перше, рівень вологи всередині купи не лише перевищить допустимі межі у 45-70%, а, по-друге, перезволожена маса буде злежуватися, і компоненти будуть погано взаємодіяти один з одним, а з настанням морозів всередині все просто змерзнеться в панну. І мова про “приготування” компосту не ітиме не лише взимку, але і практично всю весну — коли ще ця крижана маса повністю розтане!

Але — заперечать нам підковані дачники — для перепрівання органіки важлива не лише волога, але обов’язковий і доступ повітря! І тут все вірно. Для розкладання органічної маси в ній повинен бути присутній кисень. Щоб забезпечити приплив повітря і регулювати рівномірність приготування компосту, в теплу пору не рідше ніж раз на два тижні вміст купи перевертають, поміщаючи верхні шари і масу, що знаходиться з країв, вниз і в центр, а також додатково протикають її в глибину, наприклад, живцями лопат. Чим частіше “перелопачувати” купу, тим швидше і якісніше відбувається процес розкладання.

І як подолати ці протиріччя? Накривати все ж компостну купу чи не варто?

У загальному і цілому вибір варіанту все одно залишається на розсуд дачника.

Припустимо, ви живете в заміському будинку цілий рік — вам зручніше кухонні очищення, деревну стружку і курячий послід щодня виносити на компостну купу. Значить, накривати її нема сенсу, продовжуйте наповнювати. До того ж, якщо обсяг компосту невеликий, навіть при рясних дощах восени і його повному промерзанні взимку, навесні не знадобиться багато часу для повного “розморожування” купи.

Якщо ж ви дачник “сезонний”, а компостниця велика за обсягом, слід замислитися про її укриття на зиму. Тільки не використовуйте для цієї мети поліетилен та іншу плівку, яка не дозволить вмісту “дихати” і не врятує його від промерзання, тільки — від зайвої вологи. Найкраще підійде товстий (дійсно товстий, в 30-40 см) шар соломи, рослинного бадилля або листяного опаду, в крайньому разі просто накрити спанбондом — так і кисень повітря продовжить надходити до вмісту, і маса не промерзне до самої глибини. Навесні, якщо верхній покривний шар не встигне перепріти, а просто злежиться — ви легко його видаліть, щоб компостна купа продовжувала справно функціонувати.

“Рукаті” господарі пристосувалися навіть “розігрівати” великі компостні купи в зиму, проливаючи їх окропом або підкладаючи всередину розпечені кругляки — щоб процес розкладання в глибині купи не припинявся навіть в найхолодніші місяці.