В Україні скоротили витрати на виробництво сільгосппродукції
Пт. 24 Вересня 2021

В Україні скоротили витрати на виробництво сільгосппродукції

Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-вересні 2020 року скоротилися на 4,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Про це повідомила Державна служба статистики.

Витрати на виробництво продукції рослинного походження за звітний період скоротилися на 6,2%, а тваринного – на 1,3%.

Згідно з повідомленням, витрати на матеріально-технічні ресурси промислового походження, використовувані в сільськогосподарському виробництві, за дев’ять місяців поточного року зменшилися на 10,3%.

За даними Держстату, витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні у 2019 році скоротилися на 0,6%.

Розподіл коштів

  • У листопаді 2019 року міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив про те, що українці зможуть брати гривневі кредити під купівлю землі за ставкою 3-5% після прийняття закону про ринок землі.
  • 30 січня 2020 року заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький заявив, що державна програма зі здешевлення кредитів для аграріїв у 2020 році бюджетом в 1,2 мільярда гривень буде працювати за трьома напрямками, одним з яких буде компенсація відсотків за кредитами на покупку сільгоспземель.
  • У лютому 2020 року Кабінет міністрів прийняв рішення про створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який мав спростити отримання кредитів для малих фермерів, які не мають кредитної історії.
  • У червні Міністерство затвердило новий розподіл коштів у розмірі 104,5 млн грн сільгоспвиробникам, які придбали техніку та обладнання вітчизняного виробництва в грудні 2019 року та січні–травні 2020 року.
  • Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства 3 серпня затвердило розподіл коштів у розмірі 124,9 млн грн для компенсації суб’єктам господарювання АПК за фактично сплачені відсотки за користування кредитами за січень–червень 2020 року.
  • 6 серпня 2020 року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затвердило перерахування 47 млн грн компенсації аграрним виробникам за покупку вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання.
  • Станом на 2 листопада 2020 року українським аграріям видали майже мільярд гривень дотацій на закупівлю сільгосптехніки.

Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)