На світовому ринку триває криза з яловичиною
Пт. 30 Жовтня 2020

На світовому ринку триває криза з яловичиною

Глобальний експорт яловичини дещо зменшився. Серед причин такої ситуації на ринку в щоквартальному звіті Rabobank згадуються обмежувальні заходи та зриви ланцюгів поставок через пандемію, а також зниження попиту в деяких країнах. 

Зазначається, що лише у США та Новій Зеландії спостерігається позитивна динаміка у даному секторі, де на 98% відновилася щотижнева потужність забійних підприємств. Водночас в Європі попит на яловичину повністю не відновився, до того ж друга хвиля коронавірусу може призвести до повторних збоїв у постачаннях чи зменшення закупівель.

З іншого боку, попри те, що ситуація в Китаї нормалізувалася ще навесні, дії місцевого самоврядування щодо контролю за розповсюдженням коронавірусу уповільнюють відновлення повноцінної роботи продовольчого сектору.

Однак, друга хвиля інфекцій, яка вразила Австралію та Бразилію, може призвести до зниження пропозиції яловичини на світовому ринку і зростання цін на цей вид м’яса.

Котирування живої велику рогатої худоби вже збільшились. З травня по липень ціни у всьому світі демонстрували ознаки відновлення. Вартість ВРХ зросла у більшості основних країн-експортерів.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)