На Тернопільщині фермер збирає великі врожаї органічної малини
Чт. 24 Вересня 2020

На Тернопільщині фермер збирає великі врожаї органічної малини

Володимир Галіян із села Глядки Тернопільської області вирощує великі врожаї малини. Кілька років тому він на зароблені закордоном гроші разом із дружиною збудував теплицю. Тут вони вирощують зелень та ранні овочі, а на городі посадили 500 кущів малини, яка радує їх багатим урожаєм аж до перших морозів. Про це повідомляє Сільський господар плюс, пише agronews.ua.

“З самого початку хотів висадити тисячу кущів, але дружина відмовилаТепер, коли збирає багатий урожай, каже, що все-таки треба було мене послухати. Та хіба це проблема? Місця є достатньо, тому у моїх найближчих планах – збільшити площу ягідника. Малину вирощувати вигідно. Якогось особливого догляду вона не потребує. Головне – працювати з любов’ю”, – зазначив фермер.

Садити малинові кущі Володимир Галіян рекомендує восени, коли земля має багато вологи. Але якщо навіть закладати ягідник навесні, то на врожай це ніяк не вплине.

“Це я з власного досвіду кажу, бо й сам весною садив, а восени вже збирав перші ягоди. Під час посадки раджу не економити на площі. Між рядками залишати відстань півтора метра, а між кущами – п’ятдесят сантиметрів”, – розповідає чоловік.

За словами фермера, треба встановити крапельний полив. Володимир радить підживлювати кущі лише органічними добривами: курячим послідом, деревним попелом і компостом. Їх він змішує у великій бочці.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)