Фермерка з Вінниччини вирощує кілька тонн смородини на 10 сотках
Сб. 26 Вересня 2020

Фермерка з Вінниччини вирощує кілька тонн смородини на 10 сотках

Зараз ягоди забезпечують не лише пенсіонерку, але й її родину.

Олена Гончар з села Снітків, що на Вінниччині після виходу на пенсію дуже переживала, як звести кінці з кінцями. Поки місцевий переробник фруктів та ягід компанія “Тріада” не запропонувала жителям довколишніх сіл можливість вирощувати смородину для отримання додаткового прибутку. 

У 2015 році компанія запустила проєкт, у рамках якого роздала розсаду зацікавленим місцевим жителям, для вирощування сировини на переробку. Потім виробник викупав у селян врожай ягід. Пані Олена була однією з перших, хто прийняв пропозицію в селі. П’ять років тому їй передали 420 саджанців смородини, які вона посадила на 10 сотках свого городу. Через 4 роки обсяг викупленого у фермерки врожаю склав вже 2 тонни.

“Вся моя сім’я, включно з дітьми та онуками, допомагала висаджувати саджанці,- розповідає пані Олена. – Зараз ягоди забезпечують не лише мене, але й мою родину. Спочатку діти допомогли мені посадити кущі, а тепер вже я дітям допомагаю!”

Крім того, зараз пані Олена вирощує для компанії ще й овочі. Компанія безкоштовно забезпечує учасників проєкту не тільки посадковим матеріалом, а й консультує і навчає, отримуючи натомість високоякісні, вирощені в домашніх умовах фрукти та овочі для переробки.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)