У Чернігові з’явиться міська ферма
Сб. 25 Вересня 2021

У Чернігові з’явиться міська ферма

Місто прагне до 2030 року забезпечити 30% своїх потреб у харчуванні за рахунок збільшення місцевих поставок фруктів, овочів.

В дворику Молодіжного центру в Чернігові незабаром з’явиться міська ферма. Про це повідомляє ГО “Еко місто” на своїй сторінці у Facebook.

“Як відомо, паніка в деяких країнах під час кризи призвела до порушення логістичних поставок, подорожчання певних продуктів харчування, порожніх полиць в супермаркетах і зростання закупівлі насіння. Також у багатьох країнах світу закрилися фермерські ринки.

Ми хочемо популяризувати індивідуальне вирощування їжі в Чернігові, створимо демонстраційну міську ферму у дворику Молодіжного центру та підготуємо серію освітніх матеріалів за цим напрямком”, — йдеться у повідомленні.

“За оцінками різних світових досліджень, міські будинки цілком могли б задовольняти потреби населення в фруктах і овочах. У невеликому Сінгапурі, який імпортує більше 90% своєї продукції, міське сільське господарство, включаючи вертикальні ферми і ферми на даху, швидко стає популярним.

Місто прагне до 2030 року забезпечити 30% своїх потреб у харчуванні за рахунок збільшення місцевих поставок фруктів, овочів. А спалах COVID-19 змусила задуматися про те, як інвестувати в домашнє виробництво продуктів харчування”, – вважають в організації.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)