Українським вівчарям доведеться переглянути цінність порід овець
Пт. 14 Серпня 2020

Українським вівчарям доведеться переглянути цінність порід овець

Українським аграріям необхідно робити кроки в напрямку якісної зміни поголів’я овець у господарствах. Це стосується генетики та породи тварин, розповів власник фермерського господарства “Меринос-Захід” Дмитро Огньов.

Пише SEEDS.org.ua  за інформацією  AgroPortal.

За його словами, 50-60 років людство, у тому числі й наші виробники, займалися вирощуванням вовнових порід. Але останні 20-30 років фермерів цікавить м’ясо.

“Маю надію, що відбудуться зміни в інформуванні аграріїв про те, які породи є насправді цінними. Наприклад, щодо вовнової породи, то виробники на кінець року отримують менше, ніж витрачають на розведення таких тварин”, — зазначив він.

Також він додав, що в наступному році динаміки росту кількості поголів’я не очікується, проте однозначно на плаву утримаються великі господарства.

“Хотілося б, щоб у державі більшу увагу приділяли вирощуванню дрібних рогатих тварин, стимулювали його розвиток. Однією зі складових є екологічні пасовища для овець та кіз. Їх майже не використовують за призначенням. Особливо мова йде про центральну, південну, східну Україну”, — зазначив він.


Залишити коментар





Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)