Пн. 24 Червня 2024

Етносадиби і пам’ятник горіху – під Дніпром очікують на екскурсійний бум

Справжній екскурсійний бум очікують з наступного року під Дніпром. А все завдяки декільком селам поблизу міста – там заходилися розвивати екотуризм.

Пише SEEDS.org.ua  за інформацією 11 каналу.

Етносадиби, пам’ятник горіху та найголовніше – мальовничі степові краєвиди. Все це місцеві жителі обіцяють не просто показати гостям, а ще й закохати їх у красоти краю. Тут навіть створили систему навігації. Навесні у селах встановлять нові дорожні таблички, оснащені QR-кодами.

На розвиток туризму громада отримала грант. Таблички обійшлися у майже сто тисяч гривень. Встановлять їх вже навесні. Тоді ж чекають і нових гостей. Бажано, на велосипедах. Щоб не шкодити екології.

Новоолександрівська громада приймає у себе екскурсії вже близько двох років. Серед обов’язкових місць для відвідування – пам’ятник волоському горіху, символу села Волоське.

Місцеві кажуть: інтерес до їхньої громади у туристів викликає багата історія краю. Тут знаходили рештки поселень ще часів кам’яної доби. Залишили свій слід і козаки.

Та крім археологічних цікавинок, гостей приваблюють дніпровські пороги, балки, скелі та багато інших мальовничих краєвидів.


Залишити коментар