У лісовому господарстві на Житомирщині народилося 8 оленят (Фото)

Фото: Товариство лісівників України.

У вольєрі на Житомирщині народилося 8 оленят – це найбільше поповнення за весь час розведення оленів у філії «Білокоровицьке лісове господарство».

Фото: Товариство лісівників України.

Рідкісні кадри сімейства оленів вдалося зафіксувати під час їхньої прогулянки. На світлинах можна побачити, як малюки разом з батьками прогулюються лісовими стежками й освіжаються у водоймі під час спеки, повідомляють на сторінці ” “Товариство Лісівників України”.

Фото: Товариство лісівників України.

 

Лісівники взялися за розведення оленя благородного ще чотири роки тому. Тоді на території понад 70 гектарів оселили п’ять оленів, згодом завезли ще п’ять тварин. Як результат – популяція оленів зросла в 3 рази і становить вже 30 особин. За словами лісівників, цьогорічне поповнення має високий показник народжуваності – майже 90%. Тепер у лісі можна побачити цілі сім’ї оленів: і дорослих, і маленьких оленят, які народилися вже тут.
Фото: Товариство лісівників України.

“При народженні оленята мають плямистий окрас – це допомагає їм маскуватися в лісі. Важливо пам’ятати: якщо ви знайдете в лісі дитинча оленя чи козулі, не можна до нього торкатися або намагатися «врятувати» чи нагодувати. Новонароджені малята не мають запаху, що захищає їх від хижаків, а дотик людини може змінити цей природний захист. Насправді, таке маля не загублене і не голодне – його мама ховається неподалік і обов’язково повернеться, щоб нагодувати його”, – застерігають лісівники.

У селі на Вінниччині створюють підземний музей


Залишити коментар