Пільги на комунальні послуги: що потрібно знати

Кабмін спростить процедуру отримання пільг з метою прискорити процес. Очікується, що ці зміни дадуть змогу певним категоріям українців отримувати та оформляти пільги набагато швидше.

Про це повідомляє “На пенсії”.

За даними прес-служби Мінреінтеграції, Пенсійний фонд України проводить аналіз даних про ветеранів та їхні сім’ї, які мають право на пільги. Ці дані надаються ПФУ організаціями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і оновлюються щомісяця.

Однак, на думку ПФУ, така частота оновлення даних робить процес суттєво повільнішим, що призводить до затримок у призначенні пільг ветеранам.

Щоб уникнути затримок у призначенні пільг ветеранам, ОСББ надаватимуть інформацію ПФУ лише в разі змін у Згідно із законодавством, ветерани війни можуть користуватися пільгами та оплачувати лише 25% за проживання в житлових приміщеннях та на комунальні послуги.

Яка знижка на комунальні послуги для військовослужбовців

Ця знижка також поширюється на комунальні послуги в межах визначеної норми:

  • 21 м² загальної площі житла на особу, яка проживає в житловому будинку і має право на пільги плюс 10,5 м² на сім’ю;
  • 42 м² на особу, яка має право на пільги, та 21 м² на сім’ю, для домогосподарств, де мешкають лише непрацездатні особи.

Які кредитні пільги зможуть отримати військові

Військовослужбовцям ЗСУ також надаються кредитні пільги. Їх можуть звільнити від сплати відсотків за кредитом і штрафів за несвоєчасну сплату кредитних платежів. Щоб отримати такі пільги, потрібно подати письмову заяву в банк, що видав кредит. Також під час дії воєнного стану українські воїни не зобов’язані платити військовий збір.

Хто може отримати знижку на газ

 


Залишити коментар