![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
В селі на Львівщині ввели карантин через сказ
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/skaz.jpeg)
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Дрогобицькій РВА ввела карантин у селі Орів Трускавецької громади та 5-кілометровій зоні (село Зимівки).
Про це інформує прес-служба Львівської обласної військової адміністрації.
Це рішення прийнято на основі висновків медичної експертизи біологічних зразків.
«Минулої середи Львівська регіональна державна лабораторія надіслала до Дрогобицького управління Держпродспоживслужби повідомлення про те, що в мазках-відбитків з головного мозку собаки є світіння зеленої люмініїсценції різкої форми та величини. Це ознака характерна для вірусу сказу», — йдеться у дописі.
Стало відомо, що собака мала 2 роки. А за день до загибелі тварина харчувалася курячими кістками і вже наступного дня у собаки зафіксували хитку ходу і слинотечу з рота, після чого тварина загинула.
Залишити коментар