![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
“Єдиний реєстр тварин у сільському господарстві – шлях для якісної продукції”, – Тарас Висоцький
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/45a2cb62a96476a11d6bdb2d34a99814.jpg)
Фото з відкритих джерел.
Реєстрація ВРХ в Єдиному державному реєстрі тварин обов’язкова для всіх особистих селянських господарств. Це створює підґрунтя для виробництва якісної і здорової харчової продукції. Крім того, це одна з важливих та обов’язкових норм у процесі євроінтеграції.
Про це розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький на нараді з інформування органів місцевого самоврядування щодо вирощування худоби та правил її ідентифікації.
Він розповів, що в Україні 70% поголів’я ВРХ утримується в особистих селянських господарствах. Ідентифікація ВРХ у Єдиному державному реєстрі тварин створює переваги, в першу чергу, для їх власників.
Зокрема, отримання державної підтримки, належний контроль за здоров’ям тварин та ветеринарно-санітарним станом господарства, забезпечення внутрішнього та зовнішнього ринків якісною продукцією.
«В Україні понад мільйон особистих селянських господарств утримують тварин, в тому числі, ВРХ. У підсумку реєстрація – це благополуччя тварин і, як наслідок, споживання безпечної продукції від здорових тварин. Це суттєва норма, виконання якої забезпечить повноправний доступ до європейських ринків», – зазначив Тарас Висоцький.
Перший заступник Міністра агрополітики відзначив, що є низка програм з підтримки власників сільськогосподарських тварин. Зокрема, спеціальна бюджетна дотація за утримання ВРХ та поголів’я кіз та овець.
Залишити коментар