![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Перша мобільна аптека запрацювала на Черкащині
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/apteka.jpeg)
На Черкащині запрацювала перша мобільна аптека. В перший день вона побуває у пʼятьох селах Черкаського району. Серед перших відвідувачів — жителі Тубільців.
Про це повідомили у Черкаській облраді.
«Проєкт мініаптеки на колесах запровадили на базі обласного підприємства «Фармація». Вже 8 лютого автівка з необхідними ліками прибула першим маршрутом до Мошнівської громади», — повідомили в облраді.
Фактично це — автівка з необхідним обладнанням для правильного зберігання препаратів і, звісно ж, самі ліки.
Вже розробили 8 маршрутів: перший розпочався 8 лютого у Мошнівській громаді (Тубільці-Первомайське-Хрещатик-Березняки-Шелепухи-Кумейки).
Залишити коментар