Грибну ферму в селі Ружичанка на Хмельниччині облаштували завдяки ООН

У ВПО-хабі у селі Ружичанка на Хмельниччині, в якому побудували грибну ферму, зібрали перший врожай. Про це повідомляють на сторінці Луганської ОВА у Фейсбук. 

Зазначається, що після виходу ферми на повну потужність, обслуговувати її будуть переселенці з Луганщини та інших регіонів України, які проживають у хостелі у селі Ружичанка.

«Усе обладнання приміщення (камери) для вирощування грибів – стелажі, контейнери з субстратом та міцелієм, системи контролю стану повітря, його кондиціонування та вентиляції – отримані в якості міжнародної технічної від Програми Розвитку ООН в рамках проєкту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та врядування», – уточнюють в Луганській ОВА.

Додають, що переселенці мали теоретичні та практичні заняття із вирощування, зберігання та фасування грибів. Їх провів директор «ІА УМДІС» Максим Єнченко.

Передбачається, що у подальшому ці потужності грибної ферми стануть базою з  підготовки співробітників для подібних виробництв в Україні та за кордоном.

Проєкт реалізується Луганською облдержадміністрацією спільно з Програмою розвитку ООН та Європейським Союзом, за участі громадської організації «Люди миру і праці» у рамках Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Луганській області у 2022-2026 роках.


Залишити коментар