Як правильно зберігати картоплю в квартирі

Картопля, мабуть, один з найскладніших в зберіганні овочів вдома. Проблема в тому, що в теплі картопля швидко псується, а на холоді швидко гниє. Попри те, що картопля, в принципі, овоч недорогий, нікому не хочеться викинути половину мішка в смітник через місяць зберігання, повідомляє телеграм канал “СОДа”.

Але як зберегти на довгий термін картоплю у квартирі, де немає ні льоху, ні прохолодної комори? Перебираємо картоплю Не важливо, вирощена картопля на власних грядках, чи вона куплена на ринку — весь мішок у квартирі обов’язково потрібно перебрати. Гнилі бульби відправляємо в смітник, трохи “підгуляли” картоплини можна зварити. Річ у тім, що навіть через одну підгнилу бульбу можуть зіпсуватися всі інші.

Без світла і на балконі. Потрібно тримати картоплю подалі від світла, холоду та інших овочів. А температура повинна становити приблизно 5 градусів тепла. Така температура, зазвичай, тримається на закритому балконі. Зберігати картоплю краще не в мішку, а в дерев’яних ящиках. Якщо балкон холодний, то укутайте мішок непотрібними теплими речами. Якщо ж картоплю довелося зберігати на кухні, то ставте ящик подалі від плити і раковини.

Картопля в холодильнику. Виручити може і холодильна камера, але туди покласти можна обмежену кількість бульб. Та й термін зберігання не буде занадто довгим в таких умовах. Картоплю потрібно промити і висушити, покласти в нижньому контейнері, але окремо від інших овочів. І не використовуйте пакети, картоплю потрібно зберігати у відкритому вигляді.


Залишити коментар