Ціни на моркву зросли на 19%
Пн. 16 Травня 2022

Ціни на моркву зросли на 19%

Ціни на моркву в Україні почали підвищуватись ще напередодні новорічних свят, при цьому темпи торгівлі в останні 2 тижні також поступово зростають.

Про це повідомляє east-fruit.com.

«Підвищення цін на продукцію експерти пояснюють тим, що у багатьох місцевих виробників закінчуються запаси якісної моркви, при цьому оптові компанії та роздрібні мережі почали активно поповнювати запаси даного коренеплоду після новорічних свят», — йдеться в повідомленні.

За даними щоденного моніторингу проекту, на сьогоднішній день ціни на моркву в Україні варіюються в межах 7−11 грн/кг (0,25−0,4 $/кг) залежно від якості, обсягу партії та регіону виробництва. Таким чином, з кінця грудня минулого року морква подорожчала у середньому на 19%.

«Подорожчання в даному сегменті учасники ринку пояснюють помітним скороченням моркви на ринку. На сьогоднішній день продаж цих коренеплодів з необладнаних сховищ практично завершено, також помітно знизилася пропозиція некондиційної моркви, що в свою чергу і дозволило виробникам підвищити ціни на якісну продукцію», — додають аналітики.

Підкреслимо, що внаслідок подорожчання сьогодні ціни на моркву в Україні в середньому у 2,2 рази вищі, ніж за аналогічний торішній період. Тим не менш, більшість ключових гравців ринку сходяться на думці, що поточне подорожчання є тимчасовим, і більш активного зростання цін слід чекати все ж таки трохи ближче до кінця сезону.

Джерело: Agravery.com


Залишити коментар