Торік 380 українських підприємств експортували власну продукцію до ЄС

Торік 380 українських підприємств експортували власну продукцію до ЄС

До країн Європейського Союзу наразі мають право експорту 380 українських підприємства, із них 162 підприємств-виробників продукції для споживання людиною та 218 – підприємств-виробників нехарчової продукції.

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“З метою контролю якості української продукції протягом року було проведено два аудити ЄС: аудит оцінки офіційного контролю за виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів; аудит системи державного контролю за мікробіологічним забрудненням продуктів нетваринного походження”, – зазначили у профільному відомстві. Про це пише Agroreview.

Торік також було проведено аудит підприємств, що постачають м’ясну продукцію до Китайської Народної Республіки щодо запобігання і контролю за розповсюдженням коронавірусної інфекції та інспекційний візит делегації Міністерства безпечності продовольства та ліків Республіки Корея щодо оцінки державної системи контролю виробництва м’яса птиці та продуктів з нього на предмет можливості надання Україні права експорту.

У 2021 році МЗС і Держпродспоживслужба відкрили та відновили доступ на іноземні ринки для 81 групи українських товарів у 21 країні світу.

“Продовжується робота з відкриття ринків (ЄС, США, КНР, Південна Корея, Малайзія, Канада, Мексика, Аргентина, Індонезія, Індія, Австралія, Таїланд, Марокко, Чилі, Сінгапур, Ефіопія, Ангола, Танзанія, Алжир, Гонконг, Бразилія та ін.): всього наразі у стані відкриття 156 товарних позицій”, – зауважили в Держпродспоживслужбі.


Залишити коментар