![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Спадковий бортник поділився секретами давнього ремесла
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/unnamed-26.jpg)
Василь Дробуш із Рівненщини – досвідчений бортник. Чоловік опікується 20 бортами, тобто особливими дуплами, де мешкають бджоли. Навесні він заманює комах туди цукром, медом чи травами. Згодом бджоли селяться у дуплах.
Навички бортництва Василь перейняв від дідуся. Практикують два види бортництва: у зрізаних колодах або живих деревах. Журналістці “Голосу України” бортник розповів, що також бере мед із сотів. Проте не вважає продукцію бортництва кращою від тієї, яку отримують бджолярі з вуликів.
Бортник зізнається, що наперед передбачити яким видасться урожай неможливо. На його якість впливає і поведінка бджіл, і погодні умови. Це стає відомо лише при заборі меду. Якщо говорити про вид бортництва у колодах, то звідти продукцію беруть лише раз на рік. Цей процес відбувається 21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці.
Залишити коментар