Школяр з Волині пояснює в Інтернеті, як компостувати відходи

Школяр з Волині пояснює в Інтернеті, як компостувати відходи

Восьмирічний Матвій Сергійчук з села Мстишин має свій власний канал на Ютубі. Там хлопчик доступно пояснює з чого виготовляють компост. Також хлопчик оприлюднив два способи створення компостера. У створенні відео синові допомагає мама Ольга. За професією жінка вчителька, пише “AgroReview”.

Зазначається, що на своєму Youtube-каналі Матвій розповідає про те, з чого можна зробити компостер, з яких відходів виготовляють компост та як з його допомогою хлопець садив помідори.

Так, Максим вчить, що компостер можна зробити двома способами.

“На низ треба застелити плівку і треба додати черв’яків, це перший тип. Є другий тип, там де без дна і без плівки, просто додаємо зілля, органічні рештки і черв’яки самі приходять туди”, – розповів восьмирічний волинянин.

Зазначається, що ідея створити блог, у якому хлопець розповідатиме, як правильно компостувати, виникла у мами Максима рік тому. Ольга Сергійчук самостійно знімає відео на телефон та монтує.

За її словами, таким чином родина популяризує компостування, тобто виробництво добрив з різних органічних відходів.

Як повідомляється, мама Матвія – вчителька біології. За допомогою органіки жінка вирощує різні овочі, адже хоче, щоб її сім’я була здоровою і харчувалася продуктам без хімікатів.

 


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)