У «Слузі Народу» вимагають посилити охорону під час засідань аграрного комітету
Пт. 14 Серпня 2020

У «Слузі Народу» вимагають посилити охорону під час засідань аграрного комітету

Сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань агрополітики стався зухвалий напад групи осіб на народного депутата України, члена фракції «Слуга Народу», ветерана АТО Андрія Богданця. Про це повідомила прес-служба партії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді сталася бійка після засідання аграрного комітету

“Вважаємо цей інцидент свідомою провокацією, яка має на меті зрив законотворчого процесу і дестабілізацію ситуації в Раді на догоду певним політичним силам. Дуже показовою для нас є кооперація у спробі зриву роботи комітету між представниками партій проросійського спрямування і політичних сил, які називають себе патріотичними”,- йдеться у повідомленні.

Також парія звернулася до правоохоронних органів з вимогою належним чином відреагувати на цей інцидент відповідно до чинного законодавства.

“Ми звертаємося до керівництва Верховної Ради та Апарату Верховної Ради із закликом забезпечити можливість стабільної роботи комітету з аграрної політики – у тому числі, шляхом тимчасового перенесення засідань у більш захищене приміщення та посилення охорони і забезпечення громадського порядку під час і в місці проведення засідань”, – зазначили у партії.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)