Нд. 3 Березня 2024

Рекорд: найбільшу карту з зерна презентували у Дніпрі

У місті Дніпро було встановлено новий національний рекорд – виготовлено найбільшу карту з зерна. Досягнення зафіксували під час форуму «АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021», який присвятили Дню працівника сільського господарства. На мапі зображена Дніпропетровська область, повідомляє SEEDS.

Представники Національного реєстру рекордів України виміряли карту та надали їй офіційний статус – «Найбільша картина із зерна». Її виготовили учні та працівники Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти. 10 людей працювали над створенням мапи понад 3 тижні, повідомили на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.

“Розмір карти – 2 на 3 метри. Там представлені 7 районів Дніпропетровщини. Вони викладені із пшениці, жита, вівса, ячменю, гороху, чечевиці. Це вже шостий наш національний рекорд”, – розповів директор центру Віктор Циган.

Також під час форуму нагородили аграрії регіону та провели виставку-ярмарок сільськогосподарської продукції. У понад трьох десятках наметів були представлені овочі, фрукти, випічка, мед.

Карта з зерна – не перший подібний аграрний рекорд в Україні. Наприклад, цього літа під час ягідного фестивалю Zahid Berry Fest, що відбувся в Чукалівці (Івано-Франківська область) виклали найбільшу карту України з ягід. На створення мапи витратили 24 кілограми суниці садової. А у вересні на Одещині під час фестивалю-ярмарку «Любашівка – столиця української ковбаси» презентували найбільшу карту з ковбасної нарізки.


Залишити коментар