Президент України підписав закон про пестициди та агрохімікати
Сб. 25 Вересня 2021

Президент України підписав закон про пестициди та агрохімікати

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до ст. 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України (реєстр. №2289). Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради України.

Документом удосконалено окремі положення щодо регулювання ввезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів, використання залишків пестицидів та агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, надано можливість застосування, зберігання, торгівлі, реклами та перевезення залишків препаратів протягом 2 років після закінчення терміну їхньої реєстрації.

Також в Україні тепер буде розблоковано ввезення зразків інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень і державних випробувань.

Крім того, зі ст. 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» виключено норму, згідно з якою обов’язковою умовою ввезення та застосування в Україні дослідних партій пестицидів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, є документальне підтвердження їхньої державної реєстрації в країні, де вони виробляються.

Джерело: АПК-інформ


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)