Нд. 3 Березня 2024

Міжнародні експерти безкоштовно консультуватимуть український бізнес

Міністерство цифрової трансформації спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Україні» запустили на порталі Дія.Бізнес ініціативу безкоштовних консультацій для підприємців від понад 300 000 провідних міжнародних бізнес-експертів з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш через глобальний маркетплейс OnFrontiers.

Про це повідомляє пресслужба Дія.Бізнес.

Кожен український підприємець може зареєструватися на безкоштовні консультації, заповнивши заявку англійською мовою.

На платформі OnFrontiers працює більше 300 000 консультантів з різних сфер та напрямів експертизи.

Завдяки консультаціям підприємці зможуть отримати такі можливості, наприклад, сформувати стратегію виходу на ринок у будь-якій точці світу, у тому числі методи виявлення нових клієнтів або постачальників на цільових ринках;

– дізнатися вимоги до виробництва або постачання продукції (тобто питання сертифікації або специфікації), що застосовуються міжнародними покупцями або відомими світовими брендами;

– зрозуміти ціноутворення або стратегію брендингу, застосовні до різних інструментів та платформ електронної комерції;

– зрозуміти тенденції в змінах споживчих вимог та очікувань щодо продукції чи послуг;

– отримати відгуки від досвідчених інвесторів, експертів та/або керівників підприємств щодо бізнес-моделі, продуктів, рішень чи послуг тощо.

Директор Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Девід Андерсон наголосив: «Українські підприємці показали, що мають хист до створення інноваційних продуктів. Але щоб розширити продаж своїх товарів на міжнародні ринки, їм потрібно розуміти ділові культури та бізнес-моделі інших країн. Саме тут допомагає OnFrontiers. Завдяки консультаціям міжнародних експертів українськи стартапи та МСП зможуть вийти на нові ринки швидше та успішніше».

Джерело: Agro Times


Залишити коментар