Де шукати найдешевшу чорницю?

Де шукати найдешевшу чорницю?

Сезон чорниці в Україні зараз в самому розпалі. Ягоду на базарах можна купити дешевше, ніж малину і лохину. Фермери просять за чорницю від 55 гривень за літр. Як з’ясувалося, найдешевша ягода продається на оптових ринках і уздовж трас.

Про це пише Ukraine.web2ua.com.

Жителі навколишніх сіл, які і збирають ягоду в лісах уздовж доріг, там її і продають. Відповідно ціна такої ягоди нижча, ніж на ринку, куди чорницю потрібно транспортувати. Наприклад, на трасах в Житомирській області є чорниця за 55 і за 60 гривень за літр.

Ціни на міських ринках сягають від 80 до 100 гривень за літр. За 80 гривень продають чорницю середньої якості, добірні ягоди коштують по 90-100 гривень.

Закупити чорницю оптом можна по 40 гривень за кілограм. Так продавці і роблять, а потім продають ягоду на ринках по 80 гривень за кілограм.

На оптових ринках України вже подешевшали і інші ягоди – вишня і малина. Саме час робити запаси ягід на зиму, бо їх сезон дуже швидко закінчиться. Вишню на ринках зараз можна купити за 50-85 гривень/кг, смородина впала в ціні до 65-95 гривень/кг. Лохина коштує в середньому від 200 до 250 грн/кг.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)