Ср. 19 Червня 2024

Названо ТОП-5 вакансій із найвищою компенсацією у агросфері

Роботу у сфері сільського господарства пропонують по усій Україні — агрохолдинги, ферми та агрогосподарства Київщини, Запоріжжя, Чернігівщини, Львівщини, Закарпаття та інших регіонів України активно шукають персонал. Загалом, вакансій зі сфері агро на кадровому порталі grc.ua 13% від усіх актуальних вакансій червня.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Середня заробітна плата категорії на початку червня становила 19,4 тис. грн/ місяць. 87% роботодавців у агросфері пропонують оклади в діапазоні від 14.5 тис. грн до 28.3 тис. грн. Але, є і значно більші компенсації. Аналітики grc.ua підготували ТОП-5 вакансій із найвищою зарплатою у категорії», — йдеться в повідомленні.

На п’ятій сходинці вакансія інженера-технолога. Так, наприклад, інженер-технолог млина може претендувати на компенсацію від 45 тис. грн. Основні вимоги до кандидата: повна вища освіта (хімія, харчові технології, біотехнологія та ін.), досвід роботи від 3 років на аналогічній посаді, знання методології організації технологічних процесів, вміння адмініструвати виробничі процеси, організовувати і коригувати роботу в кризових ситуаціях та здатність керувати колективом. Також, бажані наполегливість та аналітичний склад розуму — кандидат на позицію «інженер-технолог млина» має не лише організувати виробничий процес, але й впровадити сучасні стандарти роботи для працівників виробництва.

«Трохи більше (від 54 тис. грн) роботодавці пропонують керівникам відділів якості. З вимог — досвід роботи не менше 5 років та готовність до переїзду. Більшість вакансій передбачає роботу закордоном: у Молдові, Казахстані, Польщі тощо. Додатковий бонус — роботодавці, окрім офіційної заробітної плати, обіцяють українським спеціалістам оплачувати квитки додому під час відпустки, харчування, медичне страхування, оплату мобільного зв’язку та надають житло або компенсацію оренди», — зауважують аналітики.

Так, на третьому місці переліку найбільших заробітних плат у агросфері — операційні директора. Наприклад, операційний директор м’ясопереробного виробництва може розраховувати на компенсацію від 50 тис. грн до 100 тис. грн. Вимоги до кандидатів: знання англійської мови, досвід побудови операційних команд «з нуля», готовність працювати та бути на зв’язку 24/7. В якості бонуса пропонують участь у опціонній програмі.

«Другу позицію за розміром компенсації у агросфері займають керівники відділів закупівель. Їхня заробітна плата становить від 67 тис. грн до 108 тис. грн. Зазвичай, у перелік обов’язків керівника відділу закупівель м’ясокомбіната входять: формування бюджету відділу, планування закупівельної діяльності комбінату, проведення тендерів серед постачальників, ведення звітності, планування розрахунків із постачальниками, митних платежів та інше. Додатково пропонують ненормований робочий день та один вихідний на тиждень», — підкреслюють фахівці.

Найбільшу компенсацію пропонують спеціалістам у сфері біотехнологій. Провідний інженер у сфері біомедичної інженерії може розраховувати від 160 тис. грн. Вимоги: профільна вища освіта (науковий ступінь буде перевагою) у сфері біомедицинської інженерії або біохімічної інженерії, наявність наукових патентів, знання метрології, просунутий рівень англійської мови. Досвід роботи або навчання за кордоном буде перевагою. Обіцяють часті відрядження за кордон (зокрема Китай), офіційне працевлаштування та можливості для кар’єрного та наукового росту.

Джерело: Agravery.com


Залишити коментар