Фермер знайшов оригінальне застосування запчастинам від трактора
Сб. 25 Вересня 2021

Фермер знайшов оригінальне застосування запчастинам від трактора

Фермер Олександр Копанов мешкає у селі Висока на Віннчинині. Кілька років тому у чоловіка зявилося нове захоплення. У вільний час він почав виготовляти скульптури з металу. “Матеріал” для творчості він обрав оригінальний – непотрібні деталі від сільськогосподарської техніки. А нещодавно пан Олександр виготовив меч, який прикрасив в’їзд у село.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Вінниця.info.

Зазначається, що 45-річний Олександр Копанов, виготовив прототип знаряддя, що символізує собою відмову від насильства та заклик до миру. Адже клинок міцно вмонтований у великий камінь.

«У багатьох країнах світу здавна вважалося, що меч у камені символізує відмову від насильства. Останні шість років у мене з’явилося хобі, я роблю із заліза металеві скульптури. Так, як я фермер, і у мене є сільгосптехніка, залишається чимало використаних деталей. Здебільшого, вони непридатні до здачі на металобрухт», — розповідає фермер.

Для створення своєї металевої скульптури Олександр Копанов використав деталі від тракторів, комбайнів, культиваторів.

«Заввишки він вийшов у мій зріст — 170 см. Основу оснастив світло-відбиваючою стрічкою, тому вночі він світиться. Для краси додав на руків’я золотої фарби. Встановили скульптуру, яка важить близько 100 кг, на роздоріжжі при в’їзді до села. Камінь також спеціально завозили з місцевого яру та встановлювали з місцевими жителями», — повідомив він.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)