Урядовець розповів, як змінюватиметься агроринок за наступні десять років
Вт. 22 Червня 2021

Урядовець розповів, як змінюватиметься агроринок за наступні десять років

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко проаналізував стратегії розвитку вітчизняного агроринку на найближчі десять років. Обговорення відбулося у рамках VI Міжнародної аграрної конференція Grain Ukraine. Про це інформує інформаційно-аналітичний портал АПК України.

Роман Лещенко акцентував увагу на тому, що стратегія аграрного сектору до 2030 року, яка вже затверджена Урядом, гнучка і її реалізація потребує діалогу.

«Через 10 років ми бачимо країну з правом громадян на володіння та розпорядження землею, відновленим зрошенням та дренажем, розбудованою інфраструктурою, розвиненим органічним виробництвом, вдосконаленими стандартами безпеки харчових продуктів. А також із усуненням існуючих недоліків системи оподаткування сільськогосподарського сектору, подовженням ланцюга створення доданої вартості, із сформованими перевагами для експорту продукції з високою доданою вартістю. І, звичайно, Міністерством, яке займається політикою і розвитком агросектору, а не управлінням державними підприємствами та створенням бюрократії», – зазначив Роман Лещенко.

 


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)