На Одещині спалах африканської чуми свиней

На Одещині спалах африканської чуми свиней

На Одещині за межами населеного пункту села Кам’яне Савранського району на незареєстрованій фермі зафіксовано спалах африканської чуми свиней. Про це повідомляє пресслужба Роздільнянської районної державної адміністрації.

«За повідомленням управління аграрної політики Одеської облдержадміністрації, 28 листопада 2020 за межами населеного пункту села Кам’яне Савранського району на не зареєстрованій фермі зафіксовано спалах африканської чуми свиней. Проведено дії з ліквідації вогнища захворювання», — йдеться в повідомленні.

У адміністрації наголошують, що керівники господарств з утримання свиней недостатньо приділяють увагу підтриманню належного рівня біобезпеки ферм, що є одним з чинників який негативно впливає на епізоотичну ситуацію в регіоні.

Нагадаємо, стало відомо, чи запровадять штрафи за неідентифіковану та незареєстровану сільгосптварину.

Депутати пропонують штрафувати громадян за порушення законодавства з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин у розмірі від 15 до 50 НМДГ (від 255 до 850 грн).

А на Адміністратора Реєстру тварин, уповноважених осіб, посадових осіб — накладати штраф від 45 до 100 НМДГ (від 765 до 1700 грн).


Залишити коментар