Вітчизнаний імуноглобулін дозволяє скоротити летальність COVID у чотири рази
Пт. 27 Листопадаа 2020

Вітчизнаний імуноглобулін дозволяє скоротити летальність COVID у чотири рази

Результати свідчать про те, що цей препарат дозволив пацієнтам швидше подолати лихоманку.

Дослідження препаратів, які можуть здолати COVID-19 або ж зменшити відсоток летальних випадків внаслідок лікування заражених пацієнтів  тривають у всьому світі. Чимало лікарських препаратів вже включено до офіційних протоколів лікування коронавірусу.

Наразі стало відомо, що українська фармацевтична компанія “Біофарма” завершила клінічні випробування українського препарату “Біовен” (імуноглобулін).  Як інформує  tsn.ua,  за словами президента  компанії “Біофарма” Костянтина Єфименка, клінічні дослідження завершено у жовтні. Результати свідчать про те, що цей препарат дозволив пацієнтам швидше подолати лихоманку і значно зменшив число летальних випадків серед хворих.

У дослідженні  взяли участь 66 рандомних пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, які отримували повітря механічно (ШВЛ, Есма). До дослідження препарату долучили 9 баз.

“Використання “Біовену” в комплексі терапії пневмонії, викликаної SasCov2Covid19, дозволяє скоротити летальність у чотири рази з 23,6% до 6,25%, скоротити середній час до настання покращення з 9 до 5 днів та час потреби госпіталізації в умовах стаціонару – на 3-5 днів”, – розповів Єфименко.

“Біофарма” стала першою компанією у світі, яка розпочала і завершила клінічні дослідження імуноглобуліну. На сьогодні триває 18 клінічних досліджень , які розпочали глобальні міжнародні компанії переважно у США та Західній Європі

“Біовен включено до протоколу лікування COVID-19. Біофарма продовжує роботу над створенням гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини”, – зазначив Єфименко.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)