Корові для високих надоїв треба лежати півдоби
Вт. 22 Червня 2021

Корові для високих надоїв треба лежати півдоби

Для отримання високих надоїв корові треба лежати 12-14 годин на добу. Коли вона лежить, серце і вим’я перебувають в одній горизонтальній площині, і прокачування крові – максимальне. А для вироблення 1 л молока потрібно прокачати через вим’я до 500 л крові.

Спеціально розроблене та якісно виготовлене гумове покриття здатне забезпечити корові відчуття, максимально наближене до перебування на пасовищі. Це позитивно впливає на її самопочуття та емоційну стабільність, сприяє підвищенню рухливості й збільшенню кількістю проявів статевої охоти.

Якісний матеріал забезпечить необхідні гігієнічні умови й тепловий баланс, знизить ризик травмування суглобів тварини, запобігатиме проковзуванню під час пересування та стрибків.

Належну увагу треба приділяти чистоті стійла та підстилки.

Нескладний тест допоможе перевірити, чи створено комфортні умови для корів. Для цього людина має постояти на одній нозі, щоб зрозуміти, як складно корові утримувати 150 і більше кілограмів на одній нозі. Потім варто стати навколішки на підстилку в корівнику, щоб відчути, наскільки вона зручна.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)