Криза молочної галузі в Україні продовжує загострюватись
Вт. 22 Червня 2021

Криза молочної галузі в Україні продовжує загострюватись

В Україні лише загострюється криза, яка склалась у молочній галузі. Тенденція набула стійкого темпу падіння виробництва. Про це повідомляється на сайті Асоціації виробників молока.

Про кризу в галузі і необхідність впровадження мір підтримки Асоціація виробників молока повідомляє ще з минулого року, аж так, що навіть деяким учасникам ринку видається це як перебільшення чи паніка, проте, як бачимо, це реалії. В умовах скорочення поголів’я та виробництва молока страждають всі – починаючи від виробників та переробників і закінчуючи суміжними галузями та державою.

Наразі Україна, яка донедавна входила в двадцятку світових експортерів молочної продукції, блискавичними темпами перетворюється на нетто-імпортера молочної продукції. Через незрівнянно вищі дотації європейського аграрного сектору та програми стимулювання європейського експорту дешева імпортна продукція заполоняє наш споживчий ринок.

Відсутність дієвих та довготривалих механізмів  протекціонізму вітчизняних виробників робить українську молочну галузь незахищеною та неконкурентоспроможною перед європейською. У зв’язку з цим Асоціація виробників молока вкотре наголошує про кризу в галузі та необхідність термінового запровадження комплексних мір захисту національних виробників, які запропоновані самими учасниками Асоціації.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)